День відкритих дверей

05 квітня  2018 року в НВК (ЗНЗ-ДНЗ) №16 відбувся День відкритих дверей  для майбутніх першокласників та їх батьків а також для всіх бажаючих учнів мікрорайону.

Похід у перший клас – одна із найголовніших подій у житті малюка. Як правило, до цього важливого дня всі батьки ретельно готуються. В свою чергу, кожен вчитель з великим нетерпінням і тривогою завжди чекає на своїх вихованців. Саме тому постало питання про своєчасну зустріч з батьками майбутніх учнів, бо тільки спільними зусиллями сім’ї та школи ми зможемо створити сприятливі умови для навчання дітей.

Зустріч була сповнена творчості та позитивних емоцій.

Директор НВК Явтушенко В.І. представив роботу навчального закладу у форматі відео-презентації «Результативність роботи НВК №16».

Гостей привітали переможці Всеукраїнського хореографічного конкурсу «Музичний олімп-2018» (керівник Замчій О.П.) та вихованці вокального гуртка «Перлинка» (керівник Ясько Я.П.).

Ознайомлення з режимом роботи навчального закладу, з особливостями навчання у початковій школі, організацією гурткової та спортивно – масової роботи (заступник директора з НВР Явтушенко С.П.), презентація роботи за Всеукраїнським науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (вчитель Степаненко О.В.), роз’яснення позицій роботи за умов Нової української школи (вчителі Шандор В.В., Гусєва Н.Л.) пройшли в атмосфері  доброзичливості та великої зацікавленості з боку батьків майбутніх першокласників та глибокого переконання, що НВК №16 – найкращий навчальний заклад!

Після конференції співпраця та знайомство продовжувалися у дружних класних колективах.