«RoboFIRST – більше ніж роботи»

14-15 квітня команда Poltava Wall-E Team Полтавського НВК №16 відвідала фестиваль «RoboFIRST – більше ніж роботи» та стала учасником Всеукраїнського чемпіонату FIRST LEGO League у м. Київ.

Разом з понад 1000 дітей учасники команди змагалися у трьох напрямках: проекті, грі роботів та командоутворенні. Два дні були надзвичайно насичені та цікаві! Крім конкурсних випробувань учні мали змогу пограти у робофутбол, настільні ігри народів світу, взяти участь у вільному конструюванні з LEGO, і, найголовніше, поспілкуватися та поділитися своїми ідеями з своїми однолітками-однодумцями. Повні вражень та ідей команда повернулася додому, уже розмірковуючи про те, як вдосконалюватись у наступному сезоні.

1 comment