Квест «Туристичними стежками Огнівки»

04 травня 2018 року в Полтавському навчально-виховному комплексі (ЗНЗ –ДНЗ) №16 відбувся загальношкільний квест «Туристичними стежками Огнівки», присвячений Дню пам’яті й примирення, Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Метою проведення заходу було залучити дітей до здорового способу життя, прищепити бажання займатися туризмом, формувати кращі загальнолюдські якості.

Реалізувати проведення даного заходу допомогли методист  Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Криворучко А.В.  та керівники гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Тимошевська Ю.В.,  Коросташова Р.В., Луценко В.П., а також депутата Полтавської міської ради Корнійчука В.П.

Участь у змаганнях узяли учні 5-11-х класів, які мали можливість проявити свою спритність, згуртованість, креативність на різноманітних цікавих етапах квесту. Зокрема кожна команда повинна була презентувати себе через творчий конкурс та створити емблему команди. Далі на учасників чекали випробування в туристично-спортивних змаганнях «Смуга перешкод» та «Спортивне орієнтування», «Веселих стартах», у медичному конкурсі «Врятуй  життя»,  конкурсі кулінарної майстарності «Кашовари»  та екологічному конкурсі. До участі в змаганнях долучилися також і батьки, які із задоволенням допомагали своїм дітям і підтримували їх. Усі команди з великим ентузіазмом, радістю, захопленням і натхненням виконали всі завдання квесту. Насамкінець у дружньому колі діти, батьки, педагоги, переповнені враженнями й позитивними емоціями, смакували кашу з димком, співали пісень під гітару біля вогнища.  І закінчився квест нагородженням і привітанням переможців.

Захід дуже сподобався всім учасникам, які отримали можливість виявити свої спортивні досягнення, удосконалити туристські вміння й навички, зміцнити здоров’я, гарно провести час у колі друзів на природі. Усе це сприяло згуртуванню учнівських колективів, залученню дітей до здорового способу життя, формуванню морально-етичних цінностей.