Ось і закінчились зимові канікули…

Канікули – це найулюбленіший час для учнів. На канікулах діти відпочивають, розширюють свій кругозір і, звичайно, не забувають про НВК, відвідують цікаві, різноманітні заходи, які їм було запропоновано.

З 02 по 18 січня 2019 року всі учні мали можливість тренуватися у великому та малому спортивних залах НВК, відвідати цікаві заходи  шкільного бібліотекаря Коваленко Н.О., поспілкуватися з практичним психологом Капустянською О.С.

Цікаво учні провели час у ТРЦ «Екватор» (гра у боулінг, катання на ковзанці), відвідали ТРК «Лтава», переглянули  кінофільму у кінотеатрі «Wizoria», виставу у театрі ім. М. Гоголя  «Снігова королева».  Надзвичайно цікавим та корисним для учнів був майстер-клас, проведений  на базі кафедри хімії ПУЕТ «Дослідження продуктів харчування». Позитивне враження учні отримали від відвідання Галереї мистецтв та Музею – садиби В. Короленка (майстер-клас із виготовлення ялинкових прикрас).

У стінах НВК було проведено різноманітні майстер-класи, інтелектуальні шоу, квести, калейдоскопи, брейн-ринги, віртуальні подорожі.