Реалізація науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в закладах загальної середньої освіти

15 березня 2019 року в рамках методичного діалогу «Інноваційні практики в НУШ», Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 представили свій педагогічний досвід за темою: «Реалізація науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в закладах загальної середньої освіти».

Для аудиторії представників управління освіти та міського методичного кабінету виконавчого комітету Полтавської міської ради; керівників закладів загальної середньої освіти міста, НВК у кількості близько 60 осіб, адміністрація розкрила суть, зміст, принципи навчання для академічно-здібних дітей за Всеукраїнським науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

 Програма включала наступні розділи:

І.Теоретичний

·        Упровадження та значимість науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в умовах сучасного освітнього закладу  ( директор НВК Явтушенко В.І.)

·        Інформаційно-інструктивні матеріали та теоретико-методичні засади реалізації  науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в НВК №16

( заступник директора  з навчально-виховної роботи Явтушенко С.П.)

·        Освітнє середовище та роль учителя, відповідно до Концепції супроводу науково-педагогічного проекту «Інтелект України» (вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель» Свіколкіна В.А.)

 

ІІ. Практичний

·        Міні-урок з математики  «Нумерація трицифрових чисел. Таблиця ділення на 7. Задачі на розкриття змісту ділення. Чотирикутник» (2-А клас, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель»  Свіколкіна В.А., каб. №325)

·        Міні-урок з предмету «Я пізнаю Світ» на тему: «Увага-запорука успіху»  (1-А клас, вчитель кваліфікаційної категорії «спеціаліст» Степаненко О.В. каб.№323)

 

 

 

Categories: Про все

Залишити відповідь

Увійти 
www.000webhost.com