Весна! Канікули!

Канікули – це найулюбленіший час для учнів. На канікулах діти відпочивають, розширюють свій кругозір і, звичайно, не забувають про НВК, відвідують цікаві, різноманітні заходи, які їм було запропоновано.

З 25 березня  по 01 квітня 2019 року всі учні мали можливість тренуватися у великому та малому спортивних залах НВК, відвідати цікаві заходи  шкільного бібліотекаря Коваленко Н.О., поспілкуватися з практичним психологом Капустянською О.С.

Цікаво учні провели час у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім.. О.Гончара, переглянули  кінофільм у кінотеатрі «Wizoria». Надзвичайно цікавим та корисним для учнів був майстер-клас, проведений в НВК викладачами  ПУЕТ «Дослідження продуктів харчування». Позитивне враження учні отримали від поїздки до м. Київ, відвідання Музею – садиби І. П. Котляревського та ПАО «Полтавський завод медичного скла».

У стінах НВК було проведено різноманітні майстер-класи, інтелектуальні шоу, квести, калейдоскопи, брейн-ринги, віртуальні подорожі, зокрема, подорож «Країною творчості», де учні ознайомилися з нетрадиційними техніками малювання.

Сподіваємося, що отримані позитивні емоції на канікулах сприятимуть активізації учнів в освітньому процесі.