Гуртки

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО ГУРТКИ ТА СПОРТИВНІ СЕКЦІЇ

ПОЛТАВСЬКОГО НВК (ЗНЗ-ДНЗ) №16 НА 2018 – 2019 Н.Р.

 

Назва гуртка Керівник Дні занять Час Місце проведення
Хореографічний колектив “Зорепад” Замчій О.П. Група №1 Вівторок Четвер Група №2 Вівторок Четвер Група №3 Вівторок Четвер Субота 13.00-14.00 13.00-14.00 17.00-18.30 17.00-18.30 18.30-20.00 18.30-20.00 11.00-12.00 Каб.№320
Спортивно – танцювальний клуб "Данс-Глорі" Замчій О.П. Вівторок Четвер 15.00-17.00 15.00-17.00 Каб.№320
«Кіокушинкай карате» Тимошенко В.Г. Вівторок Четвер 17.00-18.00 17.00-18.00 Малий спортивний зал
Вокальний гурток «Перлинки» Ясько Я.П. Четвер 13.40-15.40 Каб. №215
«У світі інформатики» Сидоренко О.О. Середа Четвер 14.30-16.00 14.30-16.00 Каб. №308
«Комп’ютерна мозаїка» Момот Ю.А. Середа Четвер 13.40-14.40 14.30-15.30 Каб. №304
«Стрільба з лука» Артюх В.В. Вівторок Четвер Неділя 18.00-20.00 18.00-20.00 14.00-16.00 Бомбосховище
«Художня гімнастика» Круглікова Н.Л. Вівторок Четвер Неділя 14.00-17.00 14.00-17.00 10.00-12.00 Малий спортивний зал
“Баскетбол ” Книш Ю.Я. Вівторок Четвер П'ятниця Понеділок Вівторок Четвер 14.45-16.15 14.45-16.15 14.30-16.00 16.00-17.30 16.15-17.30 16.15-18.30 Великий спортивний зал
“Баскетбол ” Кошель Я.М. Понеділок П'ятниця 14.30-16.00 16.00-17.30 Великий спортивний зал
“Футбол ” Лестюхін М.В. Вівторок Четвер Субота 14.30-15.30 14.30-15.30 10.00-11.00 Футбольне поле, великий спортивний зал
«Бадмінтон», «Теніс» Клементьєв І.М. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 18.00-19.00 Великий спортивний зал
Військово – патріотичний гурток «Огнівський» Книш Ю.Я. Понеділок П’ятниця 14.30-16.30 16.30-18.30 Малий спортивний зал
«Знавці фауни» Левченко Я.В. Понеділок П’ятниця 14.30-16.30 15.00-17.00 Каб. 110
«Знавці біології людини» Осипенко С.О. Вівторок Четвер 14.30-16.30 14.30-16.30 Каб. 109
«Цікава інформатика» Ткаченко Л.Г. Понеділок Середа 14.30-16.30 14.30-16.30 Каб. 304
«Основи наукових досліджень» Капустянська О.С. Вівторок Четвер 16.00-18.00 16.00-18.00 Каб. 316

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО ГУРТКИ  У ДОШКІЛЬНОМУ ВІДДІЛЕННІ 

ПОЛТАВСЬКОГО НВК (ЗНЗ-ДНЗ) №16 НА 2017 – 2018 Н.Р.

 

Назва гуртка Вікова група Керівник Розклад роботи
Барвиста радість (Розвиток творчих здібностей шляхом нетрадиційних форм зображувальної діяльності) (безкоштовний) Молодша №1 Яценко Н.В. Середа/ Четвер 16.00 – 16.20
«Мовленнєві перлинки» (Розвиток правильної звуковимови та фонематичного слуху, формування мовленнєвої компетентності) (безкоштовний) Молодша №1 Брекало Ю.В. Середа/ Четвер 16.00 – 16.20
Грайся, досліджуй, дізнайся (Пошуково-дослідницька діяльність) (безкоштовний) Середня Куракса С.В Середа/ Четвер 16.00 – 16.25
Казкова мозаїка (Театралізована діяльність) (безкоштовний) Середня Юрченко Н.О. Середа/ Четвер 16.00 – 16.25
Веселка (Вокальний) (безкоштовний) 2-6 років Тамбієва І.О. Середа/ Четвер 16.00 - 16.30
Талановиті пальчики (Образотворча діяльність Ліплення (Муле-Патат) (безкоштовний) Молодша №2 Соболь Н.В. Середа/ Четвер 16.00 – 16.20
Вправні пальчики (Орігамі в грі з елементами аплікації) (безкоштовний) Молодша №2 Слобожанська Н.М. Середа/ Четвер 16.00 – 16.20
Математична скарбничка (Розвиток логіко-математичних здібностей) (безкоштовний) Старша №2 Бабарика О.М Середа/ Четвер 16.00 - 16.30
Народні дива з солоного тіста (Образотворча діяльність,ліплення) (безкоштовний) Старша №1 Марченко Л.М. Середа/ Четвер 16.00 - 16.30
Кіндер (Вивчення англійської мови) (безкоштовний) Старша №1 Таран Г.В. Середа/ Четвер 16.00 - 16.30
Юні чемпіони (Розвиток фізичних здібностей) (безкоштовний) Старша №2 Бондаренко Ж. О. Середа/ Четвер 16.00 - 16.30
Чарівні перетворення (Ліплення) (безкоштовний) Ясельна Сокольникова І.М. Середа/ Четвер 16.00 – 16.15
Дивосвіт (Сенсорне виховання) (безкоштовний) Ясельна Пікуль А.А. Середа/ Четвер 16.00 – 16.15
000webhost logo