Досягнення

Щорічно учні навчального закладу є переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах майже з усіх базових дисциплінАналіз участі учнів у ІІ етапі олімпіад дає право робити висновок про позитивну кількісну та якісну динаміку результативностіСтабільно високими є показники участі учнів   у ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад, більшість з яких (82%) виборюють призові місцяУпродовж 3-х років  маємо  високі рейтинги за результатами  міських олімпіад серед навчальних закладів міста.

2014-2015- ІІ

2015-2016- ІV

2016-2017 – ІІ

І цього року учні НВК показали блискучі результати з усіх базових предметів на міському етапі, здобувши 35 призових місць.

З кожним роком кількість учасників та призерів учнів-членів МАН зростає, як на міському, так і на обласному етапах.

Учні закладу також беруть активну участь і є переможцями  у різноманітних предметних конкурсах:

• мовознавчих (імені Т.Г. Шевченка та П. Яцика);
  • суспільно-гуманітарного напрямку  (правовий турнір, «Об’єднаймося ж, брати мої!» та шкільних проектів з усної історії);
  • природничих («Птах року», «Геліантус», «Колосок»);
  • конкурсах з математики, фізики, інформатики «Кенгуру», «Бобер», «Левеня».

Наші досягнення