Олімпіади

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

2017-2018 н. р.

 

№ п/п П.І. учня Клас Предмет Місце

на ІІ етапі

Вчитель
1. Гавриленко Вікторія 11-А Географія ІІІ Власюк Є.М.
2. Решетько Вікторія 10-А ІІ Власюк Є.М.
3. Котляр Ірина 8-Б Власюк Є.М.
4. Пурденко Максим 8-А Хімія ІІ Левченко Я. В.
5. Паровченко Богдан 7-А ІІІ Левченко Я. В.
6. Бублій Валерія 11-А  

Біологія

I Левченко Я. В.
7. Харченко Микита 9-Б ІІ Левченко Я. В.
8. Почапський Владислав 10-А I Осипенко С.  О.
9. Пурденко Максим 8-А ІІ Осипенко С.  О.
10. Ірклієвська Вікторія 9-Б ІІІ Левченко Я. В.
11. Почапський Владислав 10-А Екологія І Осипенко С.  О.
12. Бублій Валерія 11-А І Левченко Я. В.
13. Бова Вікторія 8-Б Укр. мова ІІІ Логвин О. А.
14. Кузьменко Лідія 7-Б ІІІ Іванко Л. В.
15. Гавриленко Вікторія 11-А ІІІ Дехтярь Л. О.
16. Шаповал Владислав 11-А  

Історія

ІІ Веркалець Т. Я.
17. Кадучка Катерина 10-А І Данилейко О. І.
18. Пурденко Максим 8-А ІІ Веркалець Т. Я.
19. Дорошенко Ігор 9-Б Інформатика І Сидоренко О. О.
20. Матяш Володимир 9-В І Сидоренко О. О.
21. Рибачук Максим 8-А ІІ Сидоренко О. О.
22. Воротнікова Діана 11-А Труд. навч. ІІІ Хлєбнікова Л. Д.
23. Дерев’янко Віталіна 10-А ІІ Хлєбнікова Л. Д.
24. Биндас   Ілля 8-А ІІ Бородай В. С.
25. Явтушенко Павло 9-А ІІІ Бородай В. С.
26. Ярина Андрій 11-А Правознавство I Данилейко О. І.
27. Кадучка Катерина 10-А І Данилейко О. І.
28. Деркач Анна 9-В ІІІ Данилейко О. І.
29. Степанович Євгенія 9-А Інформаційні технології І Сидоренко О. О.
30. Биндас   Ілля 8-А ІІ Сидоренко О. О.
31. Гавриленко Вікторія 9-А Англійська мова ІІІ Чорна С. О.
32. Степанович Євгенія 8-А ІІІ Щербань Л. В
33. Юхно Олександр 6-А Математика І Кривошлик Ю. В.
34. Охріменко Олексій 7-А ІІІ Фисун С. А.
35. Гляпа  Анастасія 9-А Рос. мова ІІІ Оберемок О. І.

Переможці

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських

предметних олімпіад

2017-2018 н. р.

п/п

П.І. учня

Клас

Предмет

Місце

на ІІ етапі

Вчитель

Місце

на ІІІ етапі

 1.

Бублій Валерія

11-А

Біологія

1

Левченко Я. В.

ІІІ

 2.

Почапський Владислав

10-А

1

Осипенко С. О.

ІІ

 3.

Почапський Владислав

10-А

Екологія

І

Осипенко С. О.

І

 4.

Бублій Валерія

11-А

І

Левченко Я. В.

ІІ

 5.

Кадучка Катерина

10-А

Історія

І

Данилейко О. І.

ІІ

 6.

Пурденко Максим

8-А

ІІ

Веркалець Т. Я.

ІІ

 7.

Дорошенко Ігор

9-Б

Інформатика

І

Сидоренко О. О.

ІІІ

 8.

Матяш Володимир

9-В

І

Сидоренко О. О.

ІІІ

 9.

Ярина Андрій

11-А

Правознавство

1

Данилейко О. І.

ІІ

 10.

Кадучка Катерина

10-А

І

Данилейко О. І.

ІІІ

 11.

Степанович Євгенія

9-А

Інформаційні технології

І

Сидоренко О. О.

ІІІ


Переможці міських предметних олімпіад  2016-2017 н. р.

Переможці міських олімпіад 2015-2016 н.р. 

000webhost logo