Проект «Енергоефективні школи: нова генерація»

У лютому 2018 року Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ/ДНЗ) №16 приєднався до інноваційного освітнього стартапу з енергоефективності та житлово-комунального управління. Всього із нашого НВК бере участь більше тридцяти учнів в обох навчальних курсах.

Проект ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» пропонує українським школам у 2017-2018 н.р. взяти участь у новаторській онлайн-програмі дистанційного навчання (ПДН): курсу за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження» для учнів 6-8 класів та факультативному курсу «Абетка з основ житлово-комунального управління» для учнів 9-11 класів.

Обидва навчальні курси мають практичну спрямованість та схвалені Міністерством освіти і науки України.  Проект упроваджує Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» за фінансової підтримки енергетичної компанії ДТЕК.

Також всі школи можуть брати участь у конкурсах за перемогу в яких можуть отримати цінні призи.