ЗНО-2018

 • Інформацію щодо порядку та особливостей проведення у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання, використання його результатів як державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти та при вступі до вищих навчальних закладів можна переглянути у презентації.
 • Про особливості реєстрації на пробне ЗНО у 2018 році. Детальніше…
 • Пробне ЗНО-2018. Детальніше…
 • 3 кроки для участі у пробному ЗНО-2018. Детальніше…
 • Реєстрація на ЗНО-2018. Детальніше …
 • Особливості реєстрації на ЗНО-2018: типові помилки, терміни, внесення змін до реєстраційних даних.  Детальніше…
 • Останні новини про ЗНО-2018 (березень 2018 р). Детальніше…
 • Важлива інформація для учасника ЗНО-2018 (квітень 2018). Детальніше…

Інформація про пробне ЗНО

Повідомляємо, що з 1 березня 2018 року на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти http://zno-kharkiv.org.ua/register/signin  в розділі «Пробне ЗНО» – «Особистий кабінет» розміщені Запрошення для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року (далі – Запрошення).

Особливістю пробного ЗНО у 2018 році є те, що додатком до Запрошення є Картка учасника пробного ЗНО 2018 року (далі – Картка), яку учасник у пункті проведення пробного ЗНО надає для проставляння відміток про проходження пробного ЗНО (Додаток 1). Запрошення та Картку необхідно роздрукувати самостійно (формат pdf).

При вході до пункту проведення пробного ЗНО учасник повинен пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу, роздруковані Запрошення та Картку учасника пробного ЗНО.

Можливість роздрукувати Запрошення та Картку буде лише в учасників, у яких на сторінці в «Особистому кабінеті» стан надходження заяви буде «Заяву отримано». Випускники, які не мають статусу «Заява отримано», зазначені у додатку 2. Таким учням необхідно терміново роздрукувати, оформити заяву і надіслати до ХРЦОЯ для отримання можливості проходження пробного ЗНО.

Важливо:

 • Допуск учасників до пункту проведення пробного ЗНО триватиме з 10.15 до 10.50. Учасники, які запізнилися, до пункту проведення пробного ЗНО не допускаються.
 • Після проходження пробного ЗНО, є можливість отримати результат пробного ЗНО з пройденого предмета за допомогою онлайн-сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» (далі – Сервіс), що буде розміщений в «Особистому кабінеті» з 24.03.2018 року. Інструкція щодо входу до Сервісу, введення правильних відповідей у електронний бланк, терміни роботи Сервісу та дати  оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного ЗНО зазначені в Інформаційному бюлетені, який учасник отримає на пункті пробного ЗНО.
 • Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.
 • Учасники, які зареєструвалися, але не взяли участь у пробному ЗНО, протягом трьох робочих днів (ураховуючи день проведення пробного зовнішнього оцінювання) можуть отримати матеріали пробного ЗНО у відповідному пункті проведення пробного ЗНО зазначеному у Запрошенні.

Залишити відповідь

Увійти 
000webhost logo