• Обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

  25.01.2020 року на базі Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) № 16 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. НВК № 16 прийняв із різних куточків Полтавської області 135 учнів, учасників олімпіади з біології.

 • “Методичний вернісаж”

  16.01.2020 в початковій школі 44, було проведено "Методичний вернісаж" для керівників та вихователів-методистів ЗДО, Брекало Юлія Василівна презентувала "Інноваційний метод навчання розповідання Storytelling з використанням Busy board"

 • Тренінг “Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття”

  Протягом канікул вчителі наполегливо працюють над своїм професійним зростанням. Невтомно шукають відповіді на питання «Як мотивувати учнів до навчання?», «Як вирішити проблему хуліганства?», «Як налагодити стосунки в колективі?» тощо. Тому педагоги нашого навчального закладу прийняли активну участь у тренінгу за програмою Lions Quest (“Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття”) , який проходив протягом 14-15 січня на базі Полтаського НВК № 16.

 • Засідання авторської творчої майстерні учителів хімії, біології та екології

  16.01.2020 року у Полтавському навчально-виховному комплексі (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області відбулося засідання авторської творчої майстерні учителів хімії, біології та екології "Упровадження синергетичних методів на уроках хімії, біології і екології для формування інтегрованих компетентностей учнів" під керівництвом Левченко Яніни Вікторівни, учителя хімії, біології і екології Полтавського НВК №16 Полтавської міської ради Полтавської області.