День захисників і захисниць Україні

1 жовтня найважливіше свято нашої держави – День захисників і захисниць України. Свято мужності й героїзму, свято пошани й вдячності, свято з відчуттям болю і  гіркоти.

У Полтавському НВК №16 цього дня вшанували героїв, які боронять нашу землю від страшного ворога.

Під час Всеукраїнської хвилини мовчання схилили голови перед подвигом воїнів, яким завдячуємо життям. Учні 10-11 класів згадали випускників Антона Грицая та Валерія Константинова, що загинули під час російсько-української війни, поклавши квіти до меморіальної дошки Дмитрові Пруглу.

Школярі дякували воїнам світла і добра власними листами і малюнками, бажаючи захисникам і захисницям перемоги, миру, сили духу. Також у закладі триває благодійна акція по збору продуктів, до якої долучилися учні та батьки, педагоги та працівники НВК.

Ми вдячні тим, хто відстоює право України бути незалежною державою, хто захищає нас.

Україна понад усе!