Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
З 1 по 31 жовтня в НВК №16 в рамках Всеукраїнського місячника шікльних бібліотек “Бібліотека НУШ – простір для освітніх можливостей кожного учня” проведені заходи, які сприяють задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів, рекламуванню бібліотеки, створенню її іміджу.
В рамках місячника в НВК були організовані та проведені численні виставки-інсталяції, підготовлена рекламно-іміджева продукція, конкурс малюнків “Бібліотека очима дітей”, відбулась інтерактивне спілкування та автограф-сесія талановитих учнів нашої школи з сучасною українською письменницею Ксенією Циганчук.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1572378112/IMG-7f8e8898272e3fa4e84cd809a16cb7fa-V_b20qaq.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1572378113/IMG-4f1702b80eea50b6fd420944cdaf8b8d-V_mo0ubg.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1572378113/IMG-bf33c4a4bbe6fd70f04f639ec77de6bd-V_oibar5.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1572378113/IMG-c1fc65a47fb7ae670fb9fd4113676a30-V_bap9xp.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1572378113/IMG-a3f61f406f97efe51127972ae62b1fdd-V_sbavr2.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1572378113/IMG-de8d87c8a281f5d8569a1c6223be01b6-V_mkr6cq.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1572378113/IMG-1226d3e39830d8efcf78d20f444684fb-V_cxcm5i.jpg)