Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 1 по 31 жовтня в НВК №16 в рамках Всеукраїнського місячника шікльних бібліотек “Бібліотека НУШ – простір для освітніх можливостей кожного учня” проведені заходи, які сприяють задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів, рекламуванню бібліотеки, створенню її іміджу.

В рамках місячника в НВК були організовані та проведені численні виставки-інсталяції, підготовлена рекламно-іміджева продукція, конкурс малюнків “Бібліотека очима дітей”, відбулась інтерактивне спілкування та автограф-сесія талановитих учнів нашої школи з сучасною українською письменницею Ксенією Циганчук.