• Всеукраїнський День боротьби із захворюванням на туберкульоз

Україна посідає друге місце в Європейському регіоні за рівнем захворюваності на туберкульоз. За даними ВООЗ в нашій країні щороку не виявляється близько 24% нових випадків захворювання. Вірогідними причинами такого великого відсотка невиявлення випадків туберкульозу може бути недостатній рівень діагностики, обмежений доступ до медичної допомоги певних категорій населення та невчасне звернення за медичною допомогою.

• Всеукраїнська віртуальна школа “Ранок”

У зв’язку із уведенням карантину в країні видавництво «Ранок» ініціює проведення Всеукраїнської Віртуальної школи «Ранок». Онлайн-навчання розпочнеться 18 березня і триватиме кожного буднього дня до завершення карантину. Пропонуємо вчителям і учням розпочати спільну роботу в онлайн-школі «Ранок»!