З Днем народження, НВК!
Дорогі діти, батьки, педагоги! Цієї сонячної днини щиро вітаємо вас з Днем знань, початком нового навчального року, ювілейним 25-м святом Першого дзвоника в стінах Полтавського НВК №16. Бажаємо, щоб ваш шлях до пізнання, відкриття незвіданого був цікавим і захоплюючим, успіхів вам, високих досягнень, творчих злетів і перемог, міцного здоров’я, невичерпної енергії, наснаги й оптимізму для підкорення нових вершин у Країні знань!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1598968738/IMG-1c6e8d29424d942bd88d579a12c8689a-V_mxd2hb.jpg)