Пам’ятаємо…
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1613374797/N80x9f30tZY_a0v7wg.jpg)
15 лютого 2015 року відійшов у вічність, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України, колишній учень Полтавського навчально-виховного комплексу №16 Антон Грицай…. «Сіф» загинув смертю хоробрих у результаті ворожого обстрілу позицій українського батальйону зі стрілецької зброї в селі Широкине на Донеччині. Так рано й несправедливо обірвалося молоде життя мужнього воїна, справжнього патріота, активного футбольного вболівальника, люблячого сина й хорошого товариша…Світла пам’ять про Антона Грицая назавжди залишиться в наших серцях, а його подвиг, відвага, любов до рідної землі, вірність народу України буде яскравим, гідним прикладом для молодого покоління українців.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1613374797/VP1OV-QOMmM_ivxvzw.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1613374796/Yc_mArEZl48_vqeyft.jpg)
Один коментар
Жанна
Світла і вічна пам’ять нашому відважному герою!!!Я пам’ятаю той час коли ця жахлива новина прилетіла в стінах нашої школи та на районі…Було дуже моторошно.Нехай Бог дарує нашому герою Царство Небесне!А ми будемо пам’ятати і молитися за нього…