Вітаємо!
Вітаємо переможців Міського фестивалю-конкурсу саморобних приладів з фізичним змістом:
- Антіпова Артема, учня 9-Б класу, з І місцем у номінації “Саморобні іграшки з фізичним змістом” та ІІ місцем у номінації “Саморобні прилади для демонстрації явищ електрики та магнетизму” (прилад “Металошукач”), учитель Захарова Ольга Анатоліївна
- Паровченка Богдана, учня 10-А класу, з І місцем у номінації “Саморобні прилади для демонстрації різних фізичних явищ”, учитель Тюрін Констянтин Петрович.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1616581048/FB_IMG_1616579734983_mztoov.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1616654455/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-03-25_08-18-00_elpa4n.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1616654455/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-03-24_13-53-52_hsk1xo.jpg)