З Днем знань!
З легеньким свіжим вітерцем, теплим осіннім сонечком і завзятою пісенькою шкільного дзвоника завітало до нас свято 1 вересня – День знань. Рідна школа з радістю зустрічає своїх дітей: і розгублених першачків, і солідних, але все одно схвильованих одинадцятикласників. Директор НВК №16 Явтушенко В.І. щиро привітав усіх учнів, учителів, батьків з початком нового навчального року, побажав успіхів у навчанні, творчих здобутків, злетів, перемог, цікавих відкриттів, підкорення нових вершин, упевненості у власних силах, наснаги та здійснення мрій. Нехай щастить, у добру путь до чарівної Країни Знань!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1630512896/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-09-01_19-00-53-186_uhqx8h.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1630512896/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-09-01_19-00-55-192_qwdxnc.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1630512896/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-09-01_19-00-56-881_julwop.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1630512900/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-09-01_19-00-52-810_wsu4zh.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1630512900/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-09-01_19-00-53-000_pbqxgb.jpg)