День здоров’я
13 жовтня у Полтавському НВК №16 було проведено щорічний, традиційний День здоров’я, присвячений Дню захисників та захисниць України, Дню українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці. Енергійна зарядка, «Козацькі забави», змагання з кульової стрільби зарядили всіх позитивом та невичерпною енергією. Народна мудрість говорить, що здоров’я – це найцінніший скарб людини. Усім бажаємо міцного здоров’я, мирного неба і завжди пам’ятати, що ми – козацького роду…
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1634128238/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-10-13_14-48-02-153_j4qulk.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1634128238/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-10-13_14-48-01-906_ti91tl.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1634128238/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-10-13_14-48-02-797_oxkt6h.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1634128238/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-10-13_14-48-03-257_tsviqh.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1634128238/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-10-13_14-50-33-842_i0cg08.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1634128238/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-10-13_14-48-02-328_gg46ps.jpg)