Заходи до Дня української писемності та мови

Учні 9-11 класів Полтавського НВК #16 традиційно відзначили День української писемності і мови , долучившись до написання XXI Радіодиктанту національної єдності. Це була чудова нагода для майбутніх випускників перевірити свою мовну компетентність і відчути себе справжніми українцями, які люблять, шанують, бережуть рідну мову.Адже саме мова об’єднує людей у націю і робить їх сильнішими.

Виявляється, українська мова може бути… дуже смачною! Це з ентузіазмом та гумором, демонструючи знання рідної мови, довели учні 5-А, 5-Б,5-В класів. Мовознавча гра” Мовне караоке-кафе” Пузата хата” змусила учасників сміятися, радіти, міркувати, співати, смакуючи меню з різних мовних страв. Учасники отримали величезне задоволення і зрозуміли, що немає меж людській досконалості.