Заходи до Дня української писемності та мови
Учні 9-11 класів Полтавського НВК #16 традиційно відзначили День української писемності і мови , долучившись до написання XXI Радіодиктанту національної єдності. Це була чудова нагода для майбутніх випускників перевірити свою мовну компетентність і відчути себе справжніми українцями, які люблять, шанують, бережуть рідну мову.Адже саме мова об’єднує людей у націю і робить їх сильнішими.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1636536834/IMG-0ae1db60cb3e96b97fc4b010b40cd89d-V_vekozh.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1636536834/IMG-541ba04d0dfd3ae2dffe1990174d6472-V_ggzw4m.jpg)
Виявляється, українська мова може бути… дуже смачною! Це з ентузіазмом та гумором, демонструючи знання рідної мови, довели учні 5-А, 5-Б,5-В класів. Мовознавча гра” Мовне караоке-кафе” Пузата хата” змусила учасників сміятися, радіти, міркувати, співати, смакуючи меню з різних мовних страв. Учасники отримали величезне задоволення і зрозуміли, що немає меж людській досконалості.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1636536834/IMG-389b767e4bc8c4722f0316416ded2e93-V_ifzbhc.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1636536834/IMG-28702e2ef78508315c65100bd10da035-V_tgfhsu.jpg)