Назавжди в наших серцях
15 лютого 2015 року в запеклому бою з російськими окупантами в с. Широкине Волноваського району Донецької області, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, загинув випускник Полтавського НВК №16, боєць полку “Азов” Антон Грицай (“Сіф”). Пам’ять про цю світлу людину, нашого випускника, який був активним футбольним уболівальником, життєрадісним, товариським, мужнім воїном, свідомим громадянином, палким патріотом, назавжди залишиться в наших серцях. Сумуємо, схиляємо голови, співчуваємо рідним, пам’ятаємо…Слава Україні! Героям слава!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1644922299/Yc_mArEZl48_zmfmxx.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1644922305/VP1OV-QOMmM_kgbgqd.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1644922323/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-02-15_10-17-24-637_l1b2uu.jpg)