День української писемності та мови
У День української писемності та мови учні 11 класу Полтавського НВК №16 традиційно долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цьогоріч текст диктанту був присвячений рідній домівці, адже ця тема наразі є близькою та щемливою для багатьох наших співвітчизників. Диктант став для майбутніх випускників не стільки нагодою перевірити свою грамотність, а й можливістю відчути себе частинкою нашого мужнього, нескореного народу.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1668084472/314398665_1199417050932145_1681303088269686217_n_xhwbvy.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1668084467/314331497_1199417047598812_8718946025728088609_n_lzh75j.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1668084464/313428330_1199417027598814_8458999972237624297_n_aq4zo6.jpg)