День відкритих дверей

У Полтавському навчально-виховному комплексі (ЗНЗ-ДНЗ)№16 відбувся День відкритих дверей. Навчальний заклад гостинно відчинив двері для всіх охочих завітати до нашої шкільної родини.

Метою заходу було ознайомити гостей школи, батьків та майбутніх першокласників із шкільним життям, показати наші досягнення, поділитися надбаннями й  успіхами педагогічного та учнівського колективів.

Для гостей свята було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму – виставки дитячих малюнків, творчих робіт, фотозона, майстер-класи, мініекскурсії.

Батьки майбутніх першокласників у процесі безпосереднього спілкування з адміністрацією школи, учнями та педагогами  отримали багато  інформації про те, як підготувати дітей до школи, про умови та особливості навчання та дозвілля  учнів, про інноваційні проєкти та освітні можливості  і переваги навчання саме в нашому навчальному закладі, на власні очі побачили,  як і чим живе НВК ізсередини.

Гості відвідали навчальні кабінети, спортивні зали, хореографічний зал, їдальню, бібліотеку, укриття, були учасниками  хімічної лабораторії,  ознайомилися із робототехнікою, отримали відповіді на всі запитання.

Особливо цікава програма була розроблена для  майбутніх першокласників. Наймолодші гості  мали змогу стати  справжніми учнями  уроку «Я пізнаю світ», який провели для них учителі, що працюють за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України». Дошкільнята стали  учасниками майстер-класів, створювали «Сучасного першокласника», відвідали локації «Англійська мова для малечі», «Умілі ручки», проявили свої танцювальні здібності, отримали пам’ятні подарунки та сюрпризи.

Усі гості нашого навчального закладу – батьки, колеги, дошкільнята та небайдужі громадяни мікрорайону Огнівка, які відвідали свято «День відкритих дверей», – отримали неабияке задоволення та величезний заряд позитиву!