«Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі»
07 червня 2019 рік… Жахлива звістка сколихнула серця рідних, близьких, друзів, педагогічну й учнівську спільноту Полтавського НВК №16.
На Світлодарській дузі загинув наш випускник – військовий, старший лейтенант полку «Азов», Національної гвардії України, Пругло Дмитро Миколайович, відомий також під позивним «Круглий». Він був справжнім патріотом, гордістю рідних, педагогів, надійним та щирим другом. Дмитро – істинний син неньки – України. Для «Круглого» Батьківщина була понад усе!
Він завжди був людиною з великим серцем і особливим почуттям гумору. Захист Віечизни став справою його життя. Юнак, не замислюючись, пішов боронити українську землю, був люблячим сином, коханим чоловіком, турботливим братом, відданим, відповідальним та щирим у стосунках з людьми. «Круглий» ніколи не падав духом, залишався справжнім оптимістом.
У нашій пам’яті назавжди збережеться подвиг Дмитра, його безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм!
Вічна і світла пам’ять герою! Слава Україні! Україна понад усе!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1686123386/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-06-07_10-34-14-400_xl3d8r.jpg)