Герої не вмирають!
П’ятий рік 7 червня для спільноти Полтавського НВК №16 – день скорботи і невимовного болю.
Стало не просто менше на одного випускника, стало менше ще на одного патріота рідної землі – старшого лейтенанта полку «Азов» Національної гвардії України Дмитра Пругла (позивний «Круглий»).
Щира вдячність, безмежна шана та вічна пам’ять тобі, Дмитре! Пам’ятаємо про тебе, як про людину міцну духом і нескорену, людину, котра віддала своє життя заради мирного майбутнього у вільній і незалежній Україні.
У цей сумний день біля меморіальної дошки відбулося покладання квітів у присутності мами Героя. Теплими словами згадав Дмитра директор Віктор Явтушенко. Присутні вшанували пам’ять про Героя хвилиною мовчання.
Герої не вмирають! Вони завжди у наших серцях!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1717760712/IMG-b15e9625e9752fce782d44b7bb65e46b-V_erhrdt.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1717760712/IMG-8d6f67d6c351edcc604f1f7ba4b7f262-V_qab8zh.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1717760712/IMG-6ea2cf97b649069f7a3b2425bd0b7fef-V_espdct.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1717760712/IMG-f3dc5667c06d1f00b4db00da0875d152-V_asahrm.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1717760711/IMG-5e41422f70f05e00c754cb86b5f9823b-V_p49tzz.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1717760711/IMG-ec337e025dde84d096fa01f238dd4e96-V_ulfkdt.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1717760711/IMG-59ccb869e898746af133fd6a33a48364-V_kstztk.jpg)