Благодійна акція “Тренуймося заради ЗСУ”
Дві неділі поспіль педагогічний колектив, батьки та учні Полтавського НВК №16 ініціювали та провели благодійну акцію «Тренуймося заради ЗСУ».
На мініфутбольному полі закладу відбулися фітнес-тренування, які об’єднали всіх небайдужих навколо спільної мети — підтримки наших захисників та захисниць.
Учасники активно долучилися до спортивної ініціативи, поєднавши користь для здоров’я з доброю справою. Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати 15 000 гривень для потреб ЗСУ.
Щиро дякуємо кожному, хто підтримав акцію та зробив свій внесок у нашу спільну перемогу. Разом — сильні!
#ПолтавськийНВК16 #ТренуймосяЗарадиЗСУ #ПідтримуємоЗСУ #РазомДоПеремоги