Благодійна акція “Тренуймося заради ЗСУ”

Дві неділі поспіль педагогічний колектив, батьки та учні Полтавського НВК №16 ініціювали та провели благодійну акцію «Тренуймося заради ЗСУ».

На мініфутбольному полі закладу відбулися фітнес-тренування, які об’єднали всіх небайдужих навколо спільної мети — підтримки наших захисників та захисниць.

Учасники активно долучилися до спортивної ініціативи, поєднавши користь для здоров’я з доброю справою. Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати 15 000 гривень для потреб ЗСУ.

Щиро дякуємо кожному, хто підтримав акцію та зробив свій внесок у нашу спільну перемогу. Разом — сильні!

#ПолтавськийНВК16 #ТренуймосяЗарадиЗСУ #ПідтримуємоЗСУ #РазомДоПеремоги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *