Тиждень здорового ланчбокса
Полтавський НВК №16 долучився до українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» , у рамках якого з 11 по 15 травня 2026 року в освітньому закладі було проведено «Тиждень здорового ланчбокса: Покажи свій кусь».
Сьогодні надзвичайно важливо формувати у дітей культуру здорового харчування та корисні щоденні звички.
Саме у дитячому віці закладаються основи здоров’я, активності та відповідального ставлення до себе.
Здоровий ланчбокс — це не лише смачно, а й:
- джерело енергії для навчання;
- підтримка імунітету;
- розвиток концентрації та активності;
- виховання свідомого ставлення до харчування.
Протягом тижня учні із задоволенням демонстрували свої корисні перекуси, ділилися ідеями здорового меню та вкотре довели: здорове харчування може бути яскравим, різноманітним і смачним.
Дякуємо учням, батькам та педагогам за активність, креативність і підтримку здорового способу життя!
#тижденьздоровоголанчбокса #полтаванвк16




