Обласний конкурс з інформаційних технологій
29-30 жовтня 2019 року на базі Полтавського ОЦНТТУМ ПОР було проведено обласний конкурс з інформаційних технологій. В ньому взяли участь близько півсотні учнів з усієї області. Учасники змагались у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Веб-програмування» та «Технології програмування». За підсумками конкурсу учні Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) №16 стали переможцями у таких номінаціях:
- «Офіс-менеджмент» – ІI місце – Биндас Ілля
- «Веб-дизайн» – II місце – Матяш Володимир
- «Програмування» – I місце – Дорошенко Ігор
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1572554006/74236369_455952568611934_2521257441836924928_n_b35t9u.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1572554006/75402061_455953928611798_4729968404146946048_n_z5oswq.jpg)