Ура! Канікули!

Канікули – це найулюбленіший час для учнів. На канікулах діти відпочивають, розширюють свій кругозір і, звичайно, не забувають про НВК, відвідують цікаві, різноманітні заходи, які їм було запропоновано.

З 28 жовтня  по 01 листопада 2019 року всі учні мали можливість тренуватися у великому та малому спортивних залах НВК, відвідати цікаві заходи  шкільного бібліотекаря Коваленко Н.О., поспілкуватися з практичним психологом Капустянською О.С.

Пізнавальною і цікавою була зустріч учнів з  письменницею Ганною Кревською у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім.. О. Гончара. Також учні переглянули  кінофільми у кінотеатрі «Wizoria».

Позитивне враження учні отримали від поїздки до м. Луцьк, відвідання музеїв Панаса Мирного та В. Короленка, Художнього музею ім. М. Ярошенка.  Долучилися учні і до театрального мистецтва,  переглянувши виставу «Поліанна» в ОЦЕВУМі.

У стінах НВК було проведено різноманітні інтелектуальні турніри, майстерні художника, квести, інтерактивні заходи.

Сподіваємося, що отримані позитивні емоції на канікулах сприятимуть активізації учнів в освітньому процесі.