День пам’яті жертв голодомору

Цей день щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Саме тому в ці останні дні листопада в НВК №16 проходять заходи з нагоди відзначення цього сумного дня.

У шкільній бібліотеці організована книжкова виставка-інсталяція “Трагічні сторінки історії України”, яку відвідали всі бажаючі.

Для учнів 2-А класу (кл.керівник Степаненко О.І.) бібліотека Коваленко Н.О. провела виховну годину “Не згасити свічку пам’яті”. Захід присвячений пам’яті мільйонів українських людей, котрі загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським режимом. Діти прочитали вголос оповідання “Хліб усьому голова”.

Для учнів 3-А класу (кл. керівник Свіколкіна В.А.) бібліотекар провела годину пам’яті “Жнива скорботи”. Діти оглянули книжкову виставку, прослухали розповідь бібліотекаря, про те. що голод не був наслідком засухи чи неврожаю, а став результатом цілеспрямованої політики тоталітарного комуністичного режиму. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять невинно загиблих та виготовили паперові “колоски життя”.

Учні, вчителі, працівники школи долучились до Всеукраїнською акції “Засвіти свічку у кожному вікні”. Цей вогник символізує нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Учні 3-А класу
Виставка-інсталяція “Трагічні сторінки історії України”
Учні 2-А класу
Учні 3-А класу