Свято нагородження переможців та призерів Спартакіади
10 грудня 2019 року у Полтавському НВК №16 за участі голови Шевченківської районної у місті Полтаві ради Задворкіна Д.Ю. та депутата Шевченківської районної у місті Полтаві ради Яременка В.Л., директора освітнього закладу Явтушенка В.І. відбулося нагородження переможців та призерів Спартакіади школярів Шевченківської районної у місті Полтаві ради з баскетболу.
Переможцями стали спортсмени ЗЗСО №8, 2 місце – команда ЗЗСО №29, 3 місце – команда НВК №16.
Вітаємо юних баскетболістів! Бажаємо нових перемог!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1576180448/DSC_1981_yswrlx.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1576180445/DSC_1994_j2lzjd.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1576180445/DSC_1977_vl8uok.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1576180445/DSC_1987_ll9fto.jpg)