• Всеукраїнський День боротьби із захворюванням на туберкульоз

  Україна посідає друге місце в Європейському регіоні за рівнем захворюваності на туберкульоз. За даними ВООЗ в нашій країні щороку не виявляється близько 24% нових випадків захворювання. Вірогідними причинами такого великого відсотка невиявлення випадків туберкульозу може бути недостатній рівень діагностики, обмежений доступ до медичної допомоги певних категорій населення та невчасне звернення за медичною допомогою.

 • Всеукраїнська віртуальна школа “Ранок”

  У зв’язку із уведенням карантину в країні видавництво «Ранок» ініціює проведення Всеукраїнської Віртуальної школи «Ранок». Онлайн-навчання розпочнеться 18 березня і триватиме кожного буднього дня до завершення карантину. Пропонуємо вчителям і учням розпочати спільну роботу в онлайн-школі «Ранок»!

 • Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

  Переглянути інформацію МОЗ Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання. У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря та надати відомості про історію подорожей. Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ: часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами; під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки; уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель; якщо маєте підвищену…

 • Харківський відбірковий турнір FIRST Lego League

  7 березня 2020 року відбувся останній відбірковий турнір FLL у місті Харків. У турнірі взяли участь 52 команди 13 з яких будуть виступати у фіналі – Всеукраїнському фестивалі “ROBOfirst – більше ніж роботи” у м. Києві 11-12 квітня 2020. Команда НВК №16 Wall-E Team отримала третю нагороду у номінації “Основні цінності” та виборола право виступати у фіналі.

 • Свято весни у дошкільному відділенні НВК

  Прекрасна пора року - весна,це час пробудження,час надій та сподівань,час для посмішок та творчості. Діти, педагоги та батьки дошкільного відділення прийняли участь у святкових заходах, присвячених 8 березню, до дня жінок та матусь.

 • «Весна і жінка – це завжди краса…»

  Зі святом весни привітали чарівних педагогинь та працівниць НВК 06 березня 2020 року вихованці, учні та директор Явтушенко Віктор Іванович. Запальні танці хореографічного колективу «Зорепад» (кер. Замчій О.П.) та ніжні пісні вокального ансамблю «Перлинки» (кер. Ясько Я.П.), відео звернення дошкільнят; не залишили байдужим нікого.

 • “Заняття доброти”

  Дошкільне відділення Полтавського НВК №16 02.03.2020 року прийняло участь у проведені Всеукраїнського "Заняття доброти" на тему "Гумане ставлення до тварин" в середніх та старших групах, та у Всеукраїнській акції Благодійного фонду "Щаслива лапа" "Допомога безпритульним тваринам", заходи пройшли під девізом "Не будьте байдужими"