Харківський відбірковий турнір FIRST Lego League
7 березня 2020 року відбувся останній відбірковий турнір FLL у місті Харків. У турнірі взяли участь 52 команди 13 з яких будуть виступати у фіналі – Всеукраїнському фестивалі “ROBOfirst – більше ніж роботи” у м. Києві 11-12 квітня 2020. Команда НВК №16 Wall-E Team отримала третю нагороду у номінації “Основні цінності” та виборола право виступати у фіналі.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1583839893/IMG-e3ab12f091e115f3c6d5e3223fae8a01-V_qiluya.jpg)