• Садочок, прощавай!

    Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Випуск з дошкільного відділення – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.Гарно й урочисто прошло прощання з дошкільним відділення НВК 16 18 травня 2021 року. Любі малята груп “Квіточка” та “Вишенька”, успіхів вам, а батькам ми побажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості.

  • День вишиванки у початковій школі НВК

    20 травня українці всього світу відзначали Всесвітній день вишиванки. Учні та педагогічний колектив початкової школи долучилися до святкувань. Розмаїття вишитих сорочок, суконь та елементів національного одягу створили святковий настрій не тільки в учнів та вчителів, а й і у мешканців усього мікрорайону.Школярі здійснили екскурс в історію виникнення вишиванки: від сивої давнини до сьогодення, ознайомилися з вишиванками різних регіонів України, створювали свої орнаменти для вишиванок, популяризували родинні вишиванки, декламували вірші та складали прислів’я про вишивані сорочки, юні митці створили диво-вишиванку на шкільному подвір’ї. Побачивши красу вишитих сорочок, діти зрозуміли, що вишиванка – це єдність поколінь, пам’ять з роду і до роду, це святиня найцінніша українського народу.

  • 14 травня – День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

    У Полтавському НВК №16 14 травня було проведено години класного керівника відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 16.03.2021 №4.5/534-21 щодо постанови Верховної Ради України від 02.02.2021 №1178-Х «Про вшанування пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни».