День вишиванки у початковій школі НВК

20 травня українці всього світу відзначали Всесвітній день вишиванки. Учні та педагогічний колектив початкової школи долучилися до святкувань. Розмаїття вишитих сорочок, суконь та елементів національного одягу створили святковий настрій не тільки в учнів та вчителів, а й і у мешканців усього мікрорайону.
Школярі здійснили екскурс в історію виникнення вишиванки: від сивої давнини до сьогодення, ознайомилися з вишиванками різних регіонів України, створювали свої орнаменти для вишиванок, популяризували родинні вишиванки, декламували вірші та складали прислів’я про вишивані сорочки, юні митці створили диво-вишиванку на шкільному подвір’ї.
Побачивши красу вишитих сорочок, діти зрозуміли, що вишиванка – це єдність поколінь, пам’ять з роду і до роду, це святиня найцінніша українського народу.