• Ура! Канікули!

  Канікули! Канікули! Весела ця пора!Нам хочеться співати - бо це наше життя!Бо ми такі красиві, усміхнені щодня! Саме такими 10 червня зустрів пришкільний табір “Огнівський” 60 веселих талановитих хлопчиків та дівчаток!

 • Ось і пролунав Останній дзвоник…

  9 червня пролунав останній дзвінок для учнів 11-х класів НВК на шкільному  подвір’ї. 1-10 класи прощалися зі школою у навчальних кабінетах, знаючи, що 01  вересня знову відкриють двері до Країни знань у стінах НВК. ОСТАННІЙ дзвінок відкрив випускникам шлях у доросле життя. Зі словами привітань до одинадцятикласників звернувся директор Явтушенко Віктор Іванович, класний керівник та перша вчителька. А випускники всім подарували чудовий вальс і багатогранне звучання останніх дзвіночків.

 • Відкриття меморіальної дошки

  У другу річницю загибелі українського військового, старшого лейтенанта полку «Азов» Національної гвардії України,  Дмитра Миколайовича Пругла ( позивний «Круглий»)  на стінах Полтавського НВК № 16, де навчався захисник країни, бійцю відкрили меморіальну дошку. Вшанувати пам’ять Дмитра Пругла прийшли його рідні, друзі, бойові побратими, вчителі та учні НВК.   Виступаючі насамперед подякували  матері Дмитра  за те, що виховала гідного сина, який, захищаючи Батьківщину, віддав за неї найдорожче – своє життя – і висловили сподівання, що ця меморіальна дошка нагадуватиме всім поколінням про героїчний вчинок нашого випускника,  а пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях людей.

 • Пам’ятаємо…

  7 червня 2021 року виповнюється два роки з дня загибелі  випускника Полтавського НВК № 16,  українського військового, старшого лейтенанта  полку «Азов»  Національної гвардії України,  Дмитра Миколайовича Пругла ( позивний «Круглий»). Дмитро під час навчання був активним, спортивним хлопцем, надійним помічником класного керівника, лідером шкільного учнівського самоврядування та членом міської спілки лідерів, завжди  мав свою думку.  Стіни нашої актової зали пам’ятають його талановиту акторську гру на сцені. Не на одному шкільному святі Дмитро заворожував всіх присутніх своїм голосом у ролі ведучого. Був хорошим, вірним товаришем, завжди відстоював справедливість, захищав слабших, був чесною, порядною, доброзичливою, небайдужою людиною з відкритим поглядом і щирою посмішкою. Ніколи не забував про НВК, завжди, коли була можливість,…

 • День захиту дітей

  Цікаво, захоплююче і весело святкували учні початкової школи Міжнародний день захисту дітей. Всі школярі брали участь у різноманітних конкурсах: конкурсі плакатів “Світ очима дітей”, конкурсі малюнків на асфальті. Також діти долучилися до акції “Дерево добра – долоньками єднаємося”, перетворивши шкільну територію на чарівний сад прекрасних побажань всім людям миру, добра, успіхів. Зачарував третьокласників танцювальний флешмоб, а учні четвертих класів показали свій гарт у спортивних змаганнях.