Ось і пролунав Останній дзвоник…
9 червня пролунав останній дзвінок для учнів 11-х класів НВК на шкільному подвір’ї. 1-10 класи прощалися зі школою у навчальних кабінетах, знаючи, що 01 вересня знову відкриють двері до Країни знань у стінах НВК. ОСТАННІЙ дзвінок відкрив випускникам шлях у доросле життя. Зі словами привітань до одинадцятикласників звернувся директор Явтушенко Віктор Іванович, класний керівник та перша вчителька. А випускники всім подарували чудовий вальс і багатогранне звучання останніх дзвіночків.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623654187/IMG-025ea9ae0f33fa5f04bd23dfcfd03ee3-V_h0xxbb.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623654207/IMG-99bd681f3194bdc67777e2e021d1a2f1-V_phvliv.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623654173/IMG-b5649e8958cd1bf07f0c82605ea18fb1-V_nldbze.jpg)