День іменинника
У цей важкий час, коли вся Україна бореться, живе, працює і гуртується, для внутрішньо переміщених осіб у Полтавському НВК №16 19 травня було організовано два свята: День вишиванки та День весняного іменинника.
Теплі слова, привітання від директора Віктора Явтушенка і смачні святкові пироги для винуватців дійства зробили цей день особливим, теплим, затишним, по-справжньому домашнім.
Єднаймося і в радості, і в горі, бо ми – українці, світла і непереможна нація!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1653048896/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-05-20_15-05-37-028_tmxrhy.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1653048896/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-05-20_15-05-38-142_itpahm.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1653048896/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-05-20_15-05-40-584_apraf1.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1653048896/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-05-20_15-05-39-273_oo4sah.jpg)