• Звіт керівника закладу за 2021-2022 н.р.

           Директор НВК Віктор Явтушенко проаналізував, узагальнив свою діяльність  та підготував звіт керівника за 2021-2022 н.р. відповідно до  Положення про порядок звітування керівників загальноосвітніх навчальних закладів.        Особлива увага звернута керівником закладу на перемоги та досягнення учнів і педагогічних працівників. Директор акцентував також на впровадженні інклюзивної освіти та інноваційних технологій, створенні належних умов для здобуття освіти та збереженні життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, забезпеченні комфортного освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації, оновленні матеріально-технічної бази.

  • Пам’ятаємо…

    07 червня 2019 рік… Страшну звістку ми отримали  про загибель на Світлодарській  дузі  випускника Полтавського НВК №16,  старшого лейтенанта полку «Азов»  Національної гвардії України Дмитра Пругла (позивний «Круглий»).  Він був патріотом, справжнім сином неньки-України, гордістю батьків, рідних та вчителів. Діма – яскравий приклад невичерпної любові до рідної землі, своєї Батьківщини. Для Дмитра Україна була понад усе. Його самовідданість, мужність, стійкість і непохитна віра в ПЕРЕМОГУ  надихає  всіх нас сьогодні, у такий нелегкий час. Невимовний біль переповнює наші серця, адже три роки тому Україна втратила мужнього воїна-захисника, родина – люблячого сина, коханого чоловіка, турботливого брата.  Спомин про Дмитра ніколи не залишить наші серця! Вічна і світла пам’ять  ГЕРОЮ!

  • День захисту дітей!

    Незважаючи на реалії війни, дорослі прагнуть, щоб діти росли здоровими і радісними, захищеними громадянами своєї країни. 1 червня 2022 р. у Міжнародний день захисту дітей у Полтавському НВК 16 відбулося спортивно-розважальне свято з конкурсами, цікавими змаганнями для дітей внутрішньо переміщених осіб. Завершилося дійство смачним солодким столом і щирим дитячим сміхом. Діти — майбутнє нашої незалежної України.