День захисту дітей!
Незважаючи на реалії війни, дорослі прагнуть, щоб діти росли здоровими і радісними, захищеними громадянами своєї країни.
1 червня 2022 р. у Міжнародний день захисту дітей у Полтавському НВК 16 відбулося спортивно-розважальне свято з конкурсами, цікавими змаганнями для дітей внутрішньо переміщених осіб. Завершилося дійство смачним солодким столом і щирим дитячим сміхом.
Діти — майбутнє нашої незалежної України.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1654140954/IMG-c81a114e549604b75fa0b74064b96b05-V_ednaj8.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1654140954/IMG-744f4c87bd7ba17e01e9d607289e0e24-V_qsyuyb.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1654140955/IMG-7bd3c34178fab90e1cf075c935671ea2-V_ngic0q.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1654140955/IMG-f9ff7cf819e1c4e61495ad8f6b56f977-V_lge2ur.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1654140955/IMG-7bd3c34178fab90e1cf075c935671ea2-V_ngic0q.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1654140955/IMG-588c86d9e5b659a190a8892f83daa3c6-V_ct5a52.jpg)