Пам’ятаємо…
07 червня 2019 рік… Страшну звістку ми отримали про загибель на Світлодарській дузі випускника Полтавського НВК №16, старшого лейтенанта полку «Азов» Національної гвардії України Дмитра Пругла (позивний «Круглий»).
Він був патріотом, справжнім сином неньки-України, гордістю батьків, рідних та вчителів. Діма – яскравий приклад невичерпної любові до рідної землі, своєї Батьківщини. Для Дмитра Україна була понад усе. Його самовідданість, мужність, стійкість і непохитна віра в ПЕРЕМОГУ надихає всіх нас сьогодні, у такий нелегкий час.
Невимовний біль переповнює наші серця, адже три роки тому Україна втратила мужнього воїна-захисника, родина – люблячого сина, коханого чоловіка, турботливого брата.
Спомин про Дмитра ніколи не залишить наші серця! Вічна і світла пам’ять ГЕРОЮ!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1654582148/49024856518_10fd35f2dd_z_rqr8aj.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1654582143/11072015682_glvos1.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1654582139/unnamed_1_gdwvac.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1654584891/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-06-07_09-44-05-889_afezop.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1654584897/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-06-07_09-44-05-180_lh0t9u.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1654584889/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-06-07_09-44-05-273_pxqda3.jpg)