Від дошкільнят до школяра

Нещодавно в Полтавському НВК№16 були проведені батьківські збори «Від дошкільнят до школяра» для батьків майбутніх першокласників.

Метою зборів було познайомитися з батьками, сприяти їх залученню до співпраці, підготувати батьків до майбутнього навчання дітей у НВК.

Директор школи Явтушенко Віктор Іванович ознайомив присутніх із структурою навчального закладу, умовами навчання дітей, правилами школи. Звернув увагу батьків на особливості навчання, а саме на наступність, що сприяє швидкому розвитку дітей.

Заступник директора з НВР Команова Т.М. ознайомила батьків майбутніх першокласників з освітніми програмами початкової школи, які впроваджує навчальний заклад. Зосередила увагу батьків на одній з них – проект «Інтелект України».

На його особливостях наголосили вчителі початкових класів Свіколкіна В.А. та Сипко С.В., які працюють декілька років  за даним проектом, давши порівняльну характеристику НУШ і  перевагам  проекту «Інтелекту України».

Тільки разом із батьками, спільними зусиллями, вчителі можуть дати своїм дітям велике майбутнє та людське щастя.