Від дошкільнят до школяра
Нещодавно в Полтавському НВК№16 були проведені батьківські збори «Від дошкільнят до школяра» для батьків майбутніх першокласників.
Метою зборів було познайомитися з батьками, сприяти їх залученню до співпраці, підготувати батьків до майбутнього навчання дітей у НВК.
Директор школи Явтушенко Віктор Іванович ознайомив присутніх із структурою навчального закладу, умовами навчання дітей, правилами школи. Звернув увагу батьків на особливості навчання, а саме на наступність, що сприяє швидкому розвитку дітей.
Заступник директора з НВР Команова Т.М. ознайомила батьків майбутніх першокласників з освітніми програмами початкової школи, які впроваджує навчальний заклад. Зосередила увагу батьків на одній з них – проект «Інтелект України».
На його особливостях наголосили вчителі початкових класів Свіколкіна В.А. та Сипко С.В., які працюють декілька років за даним проектом, давши порівняльну характеристику НУШ і перевагам проекту «Інтелекту України».
Тільки разом із батьками, спільними зусиллями, вчителі можуть дати своїм дітям велике майбутнє та людське щастя.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1670416042/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-12-06_12-57-07-908_pq3bvl.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1670416042/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-12-06_12-57-07-157_obrujh.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1670416042/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-12-06_12-57-08-130_opxpi8.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1670416045/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-12-06_12-57-08-395_ussotz.jpg)