Разом до Перемоги!
Учні, педагоги та батьки Полтавського НВК №16 не втомлюються активно, спільними зусиллями підтримувати наших захисників. У ході благодійного концерту «Україна – країна нескорених» (30 листопада 2023 року) було зібрано 59 00 грн. та під час проведення благодійного ярмарку (до Дня ЗСУ – 06 грудня 2023 р.) – 50 978 грн.
На зібрані кошти були виготовлені й передані 6 дронів для 100-го механізованого батальйону 61-ої окремої механізованої бригади. Сподіваємося, ці пташки допоможуть воїнам ЗСУ проводити вдалу розвідку, знищувати ворожі цілі, наближати перемогу.
Дякуємо всім небайдужим, які долучилися до важливої справи підтримки наших воїнів. Віримо в ЗСУ! Разом до Перемоги!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1707835284/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-02-13_15-12-14-407_ccszka.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1707835284/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-02-13_15-11-18-487_jarxkx.jpg)