Всеукраїнські змагання “Пліч-о-пліч” з баскетболу
6 березня 2024 р. Полтавський НВК № 16 привітно розчинив свої двері для учасників 2 етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом “РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО”.
У заході брали участь спортсмени Полтавського НВК №16, ЗЗСО №26, ЗЗСО №27, Полтавської гімназії №12.
На свято завітали шановні гості: перший заступник начальника Полтавської ОВА Богдан Корольчук начальниця Управління молоді та спорту Полтавської ОВА Марина Трохименко, капітан ФК «Ворскла» Володимир Чеснаков. А пан Богдан та пан Володимир приєдналися до тренувань юних гравців. Разом до Перемоги! Все буде Україна!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1709835859/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-03-07_19-31-26-588_iuymir.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1709835859/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-03-07_19-31-28-345_pkauxh.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1709835859/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-03-07_19-31-30-248_xgf1wd.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1709835859/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-03-07_19-31-31-524_jninmk.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1709835859/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-03-07_19-31-32-915_vpkimq.jpg)