20 березня 2024 року учні 11-А класу Полтавського НВК №16 зустрілися з провідними інспекторами Київського РВ філії Державної установи “Центр пробації” в Полтавській області Тимченком Євгеном та Матвієнко Оксаною. Гості обговорили з учням, що таке булінг, хто такий булер, як не стати жертвою булінгу та як діяти у випадку, коли ти став свідком цього явища. Також діти ознайомилися з специфікою роботи ДУ “Центр пробації” та змогли отримати відповіді на свої питання.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1710940615/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-03-20_15-14-11-421_zfrr80.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1710940615/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-03-20_15-14-11-452_q5jwjf.jpg)