Пишаємося!
Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 пишається досягненнями своїх учителів! Особливо вчителем фізики, Мироненко Людмилою Миколаївною, яка цього року стала переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2024».
Людмила Миколаївна – креативна, ерудована педагогиня, яка вдало поєднує роботу вчителя та улюблену справу. На своїх уроках інтегрує фізичні знання з іншими предметами, застосовуючи інтерактивні форми та методи навчання. Велику увагу приділяє інформаційно-комунікаційним технологіям та проблемному навчанню https://poda.gov.ua/news/172750
Педагогиня з радістю ділиться своїми досягненнями з колегами. Завдяки щирості та відкритості вона згуртовує навколо себе колег-однодумців, надихає їх на творчі ініціативи.
На думку Людмили Миколаївни, фізика – чи не найважливіший предмет для повоєнної відбудови, адже наша країна потребуватиме великої кількості інженерів та науковців після перемоги.
Ми пишаємося та щиро радіємо за нашу колегу й бажаємо не втрачати оптимізму, завжди бути в пошуку цікавих ідей. Віримо, що сил і натхнення вистачить для підкорення нових вершин та перемоги в наступному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024»!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1707225696/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-02-06_15-17-50-432_f1atie.jpg)