Всеукраїнські змагання “Пліч-о-пліч” з баскетболу
20 березня 2024 р. у Полтавському НВК № 16 у рамках загальнонаціонального проєкту “Всеукраїнські шкільні ліги “Пліч-о-пліч”, відбувся півфінал із баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом “РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО”.
У змаганні взяли участь юні спортсмени Полтавського НВК №16, ЗЗСО №26, Полтавських ліцеїв №14, 17.
На свято завітали шановні гості: заступник начальника Полтавської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Когут та амбасадор цього проєкту, заслужений тренер України, майстер спорту з тхеквондо Юрій Шавиро, які підтримали команди й зіграли товариський матч із школярами. Такі заходи є дуже важливими й потрібними, адже розкривають спортивний потенціал наших дітей, виховують силу волі, духу, прагнення до перемоги, наполегливість у досягненні мети, сприяють формуванню здорового способу життя. У фіналі змагатимуться вихованці ліцею 14 “Здоров’я ” та НВК 16. Вітаємо лідерів змагань і бажаємо успіхів! Нехай переможуть найсильніші й найспритніші!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1711020696/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-03-21_10-46-16-155_tpzqqv.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1711020697/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-03-21_10-46-34-212_xf7fkt.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1711020696/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-03-21_10-48-20-837_qaggd7.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1711020696/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-03-21_10-47-03-581_eeb5ge.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1711020696/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-03-21_10-47-51-988_dk55uv.jpg)