Всеукраїнські змагання “Пліч-о-пліч” з баскетболу

20 березня 2024 р. у Полтавському НВК № 16 у рамках загальнонаціонального проєкту “Всеукраїнські шкільні ліги “Пліч-о-пліч”, відбувся півфінал із баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом “РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО”.
У змаганні взяли участь юні спортсмени Полтавського НВК №16, ЗЗСО №26, Полтавських ліцеїв №14, 17.
На свято завітали шановні гості: заступник начальника Полтавської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Когут та амбасадор цього проєкту, заслужений тренер України, майстер спорту з тхеквондо Юрій Шавиро, які підтримали команди й зіграли товариський матч із школярами. Такі заходи є дуже важливими й потрібними, адже розкривають спортивний потенціал наших дітей, виховують силу волі, духу, прагнення до перемоги, наполегливість у досягненні мети, сприяють формуванню здорового способу життя. У фіналі змагатимуться вихованці ліцею 14 “Здоров’я ” та НВК 16. Вітаємо лідерів змагань і бажаємо успіхів! Нехай переможуть найсильніші й найспритніші!