День ЦЗ

«Найголовніше – зберегти життя». Саме під таким гаслом 26 квітня 2024 року пройшов День ЦЗ у Полтавському НВК №16, який розпочався з Єдиної години класного керівника.   Кожен учасник освітнього процесу здобув практичні навички під час моделювання ситуації евакуації за сигналом «Увага всім! Пожежа».

Також цікаве враження справила  зустріч учнів із фахівцями ДСНС, які продемонстрували практичне застосування вогнегасників, механізм роботи пожежної машини.

Не менш змістовною й пізнавальною, а головне – надзвичайно актуальною була бесіда    щодо мінної безпеки, проведена з учнями  представниками вибухотехнічної служби. Незабутні враження залишили про себе також і фахівці кінологічної служби. Свої творчі здібності учні презентували під час виставки стінгазет та малюнків на асфальті  «Безпечний світ очима дітей».

У цей надзвичайно складний час  для України бережімо себе і віримо в ЗСУ та перемогу!