Вони вдягнули форму ЗСУ, щоб ми могли носити вишиванки

Щороку, у третій четвер травня, українці одягаються у вишиванки. Це свято, що стало традиційним з 2006 року, відзначили урочисто в Полтавському НВК №16.

Учні та вихованці, педагоги і  вихователі сьогодні з гордістю одягли символ ідентичності української нації, свою духовну броню – вишиванку. Українці вірять, що наділена величезною силою, закодована в орнаменті, вишита сорочка здатна творити чудеса.

Тому спільнота НВК, безмежно дякуючи ЗСУ за можливість навчатися та бути в колі друзів, провела у цей святковий день благодійний ярмарок «Вони вдягнули форму ЗСУ, щоб ми могли носити вишиванки».  Кожен зміг не тільки посмакувати і помилуватися розмаїттям виробів, а й підтримати наших захисників.

Дякуємо усім, хто вболіває за долю країни і зробив свій внесок для боротьби з ворогом. Було зібрано 74 263 гривні, які допоможуть нашому випускнику, бійцю  3-ої роти ПТБ 3-ої окремої штурмової бригади. 

Разом нас багато – нас не подолати! Віримо у міць наших ЗСУ і сподіваємося, що наступний день вишиванки пройде в мирній Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *